بعضی روزها

به قول رئیس عزیزتر از جانم:

 

بعضی روزها آدم بدبخت می شود


بعضی روزها دلت می گیرد


بعضی روزها همه چیز بوی دلتنگی می دهد


بعضی روزها هیچ کس دوستت ندارد

 

بعضی روزها آسمان ابری است اما تو گرمت است


بعضی روزها خیابانها کثیف تر است


بعضی روزها آدم ها عبوس تر


امروز از آن روزهاست


حالم اصلا خوب نیست !

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱۱:۳۸ ‎ق.ظ روز ۳٠ تیر ۱۳۸۸
تگ ها :

هواپیمای تهران - ایروان سقوط کرد

خبرنگاران اخراجی مقصر هستند!!

 ١۶٩ نفر درجا کشته شدند

باز هم خبر سقوط هواپیما و بازهم هواپیماهای روسیه.اینبار صبح امروز در جاده قزوین ـ تاکستان، حدود روستاهای مهدی‌آباد و جنت‌آباد و بازهم کشته شدن مسافران هواپیما، اینبار ١۶٩ نفر. 

این اولین هواپیمای توپولف روسی نیست که جان بی ارزش ایرانیها را در مسافرتهای کوتاه می گیرد و بدون شک آخرین هم نخواهد بود.در چند سال اخیر تعداد کشته شدگان در پی سقوط این هواپیماها شدت گرفته است.اینکه اصرار مسئولان هواپیمایی ایران در استفاده از این هواپیماها علیرغم تعداد زیادی کشته در هر سال به چه دلیل است مشخص نیست.

گزارش کامل سقوط و کشته شدن ١۶٩ نفر (١١ نفر از اعضای تیم ملی جودو نوجوانان) را اینجا بخوانید.

البته چه ارزشی دارد جان من و شما و هزاران ایرانی دیگر، چه کسی اهمیت می دهد به خیانت روسها، خریداران این هواپیماها، مسئولان پرواز این هواپیماها و ...

پ.ن:

- طی چند روز آینده حتما کاشف به عمل خواهد آمد که این توطئه نیز از سوی خبرنگار اخراجی بی بی سی شکل گرفته است!!نه ببخشید خبرنگاران اخراجی خبرگزاریها که تعداد آنها در حال افزایش است!!

- البته این احتمال نیز وجود دارد که جودوکارانی که در اردوی انتخابی تیم ملی رد شده اند به منظور تلافی این کار، هواپیمای حامل جودوکاران را در آسمان منفجر کردند!!

 

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۳:۳٠ ‎ب.ظ روز ٢٤ تیر ۱۳۸۸
تگ ها :

سردرگمی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی

با هزینه های بالای برگزاری امتحانات در تیرماه

آقایان!در سال اصلاح الگوی مصرف هستیم!!

دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه (بخصوص دانشجویان شهرستانی) بار دیگر طعم سردرگمی را چشیدند.

خردادماه سال جاری و بعد از تحصن تعدادی از دانشجویان مقرر شد تا هر دانشجویی قادر به برگزاری امتحانات نیست، شهریورماه نسبت به این امر اقدام کند.در واقع این  اختیار با دانشجویان بود که در خرداد و تیر امتحانات خود را برگزار کنند و یا طبق قرار مسئولان در شهریور ماه امتحان بدهند.

تعداد قابل توجهی از دانشجویان از دادن امتحانات به امید برگزاری آن در شهریور به هر دلیل صرفنظر کردند اما، درست روز ١٣ تیر (حدود یک هفته بعد از تعطیلی خوابگاه) و بعد از جلسه ای که با حضور مسئولان دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد و از قرار معلوم جناب آقای شریعتی، رئیس دانشگاه به دلیل سفر به فرانسه در آن حضور نداشت، بدون کمترین کار کارشناسی و تفکر عاقلانه ای، مقرر شد تا دانشجویان ٢٣ تیرماه امتحانات معوقه خود را برگزار کنند.

صرفنظر از تعجب و شوکه شدن بسیاری از دانشجویان از چنین اقدامی و لغو بسیاری از سفرهایی که آنها بدون دغدغه برای خود در نظر گرفته بودند و در نتیجه سردرگمی نادر آنها، هزینه هایی که در این مدت به دانشگاه تحمیل می شود در نوع خود جای بحث دارد.

اینکه خوابگاه و دانشکده در این فصل از سال نیازمند تامین آب و برق و سیستم خنک کننده دانشجویان است و هزینه های هنگفتی که از این طریق به این دانشگاه درست در سال اصلاح الگوی مصرف وارد می شود در نوع خود جالب توجه است.این موضوع وقتی جالبتر می شود که بدانیم خوابگاه و دانشگاه مجددا در اواخر ماه شهریور بازشده و باید آماده پذیرایی از دانشجویان باشد.

 به نظر می رسد مسئولان دانشگاه تنها دو هدف را از برگزاری امتحانات در این فصل از سال دنبال می کنند که بسیاری از دانشجویان به آن واقف بوده و از آن آگاهی کامل دارند...

- فکر کنم بالای ١٠ نفر از من درباره امتحان جامعه شناسی شهری (که من این امتحان رو پشت سر گذاشتم) سئوال پرسیدن.خسته شدم از بس گفتم : آلونک نشینی رو بخونین، انواع شهرها به لحاظ شکل و کارکرد مهمه، یکی از سئوالاش انواع آلونک نشینین بود، یکی دیگه اش شهر شهروند مدار و زورمداره و ...!

پ.ن:

خسته شدم از سادگی خودم.از اینکه همیشه صاف و ساده با بقیه برخورد می کردم.همیشه چوب صداقت و سادگیمو خوردم...

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۸:٢۳ ‎ق.ظ روز ٢٢ تیر ۱۳۸۸
تگ ها :

کلیشه ای

هنوز هم روزهای پنجشنبه، کلیشه ای غروب می شود.عمر صبح های پنجشنبه در بازار به سر می آید و بعد از ظهرها، تکرار شکلات به دست های سرگردان در قبرستانها...

و زندگی اینجا هر روز کلیشه ای است و پنجشنبه های آن کلیشه ای تر از روزهای دیگر و این نثر نیز کلیشه وار تکرار می شود.

ذهن و افکار من کلیشه است یا زندگی من؟!

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱۱:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۸ تیر ۱۳۸۸
تگ ها :

تعطیلات دامنه دار

دامنه تعطیلات بلند شده است.غرض از گذاشتن این پست این بود که بگم خیلی خوشحال نباشید از این تعطیلی های طولانی مدت.واقعا بدتر از این نمی شه.یک هفته ای با دنیا ارتباطی نخواهیم داشت.

شنبه و یکشنبه، دنیا تعطیل بود.روز گذشته یعنی دوشنبه به مناسبت میلاد امام علی (ع) کشور ما تعطیل بود و به دلیل شدت آلودگی!!! در تهران، پایتخت ایران و مهد تمام معاملات کشورمان دو روز دیگر نیز تعطیل اعلام شد.مجددا پنجشنبه و جمعه در ایران تعطیل است و در ادامه شنبه و یکشنبه دنیا در تعطیلی به سر خواهد برد.

زیاد خوشحال نباشیم.هر روز که نه هر ساعت تعطیلی برای کشور ما برابر است با میلیون ها دلار ضرر اقتصادی نه برای مدیران و مسئولان که دود این تعطیلی های به حساب زیست محیطی در چشم من و شما می رود دوست عزیز!

- این پست به هیچ عنوان سیاسی نیست!

- در اسرع وقت به تمام دوستان سر می زنم.

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ٦:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱٦ تیر ۱۳۸۸
تگ ها :

آخرین بوسه

هشت سال بدون تو یعنی 80 سال

روزت مبارک

آخرین هدیه ام به او تنها یک بوسه بود.با هیجان و گرمای زیاد این هدیه را به او دادم.بوسه ام که بر صورتش نشست تازه ماجرا برایم روشن شد.صورتش همانند تمام بدنش سرد بود.چشمانش نیمه باز مانده بود و بدنش بی حس.

بغضها که ترکید صدای ضجه فضای سکوت را در هم شکست.نمی دانم شیونها را می شنید یا نه اما، بوسه ام را جواب نداد.گریه کردم و باز هم بوسه ای دیگر.عکس العملی نشان نداد.صدای هق هق بالا گرفت.اشکهایم بیشتر شد.بوسه ها که بی جواب ماند دستی بر صورتش کشیدم.آن هم بی جواب ماند.وقت اندک بود و حرفهای نگفته بسیار و درخواستهای من بی جواب...

ما را به زور از او جدا کردند.هیچ وقت اضافه ای هم در کار نبود.التماسها برای ماندن بیشتر در اتاق بی نتیجه بود.انگار خود او دستور داده بود که ما را بیرون کنند.آخرین بوسه را نیز به امید گرفتن جواب نثارش کردم اما باز هم سکوت.هنوز طعم آن بوسه ها بر روی لبانم است و در ذهنم تنها و تنها فضای بی روح اتاق سفید و بدن سرد و درددلهای بی جواب...

- هشت ساله که نامش بالای سرمان نیست.هشت سال است که با تمام دشواریها در نبودش سوخته ایم.هشت سال نبود که بیشتر از 80 سال بود.هشت سال بدون پدر گذراندن یعنی...

هشت ساله که هدیه ای بهش ندادم.هشت ساله که از پیش ما رفته و من حتی این سعادت رو ندارم که روز پدر انگشت سبابه خود را روی سنگ سیاه و گرم قبرش بگذارم.

پ.ن:

- زمین مستطیلی است و این خورشید است که دور زمین می چرخد.ضمنا ماست هم سیاه است...!!

 

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱٠:٢٤ ‎ق.ظ روز ۱٤ تیر ۱۳۸۸
تگ ها :

امتحانات تعویقی در تیرماه برگزار می شود

گرمای تیر چاشنی درس خوانی دانشجویان

این خبر بلافاصله بعد از اتمام جلسه گروه های آموزشی دانشکده گذاشته می شود:

امتحانات دانشجویان دانشکده علوم ارتباطات و علوم اجتماعی علامه طباطبایی که قرار بود هفته آخر شهریور برگزار شود از روزهای ٢٣ تیر تا سوم مرداد برگزار می شود.

بعد از آنکه فضای دانشگاه ها به واسطه انتخابات و حوادث بعد از آن ملتهب شد، گروهی از دانشجویان دانشگاه ها درخواست خود را با تعطیلی امتحانات و برگزاری آن در شهریورماه اعلام کردند که این درخواست بعد از چند روز کش و قوس سرانجام به تصویب رسید.با این حال بعد از جلسه امروز مسئولان دانشگاه قرار شد این امتحانات در تیرماه برگزار شود.

اینکه مسئولان این دانشگاه و دانشکده چطور می خواهند در این گرمای تابستان این امتحانات را برگزار کنند جای بسی سئوال دارد.

 

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۳:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳ تیر ۱۳۸۸
تگ ها :

مناظره فیروز کریمی و علیپور

فیروز کریمی: منظورشان از ف.ک فری کله پز بوده است!

علیپور: منشور اخلاقی به تایید باشگاه ها رسیده است

حتما همه شما فیروز کریمی رو می شناسید و با ادبیات طنز و گاه هجوی وی آشنا هستید.کریمی نیز جزء آن پنج مربی بود که منشور اخلاقی شامل حالش شده و از مربیگری در عرصه لیگ برتر محروم شد.هم اکنون بحث محرومیت فیروز کریمی، فرهاد کاظمی، فراز کمالوند، نادردست نشان و دو مدیرعامل که طبق منشور اخلاقی از فعالیت محروم هستند هر روز داغ و داغتر می شود.

در زیر مناظره فیروز کریمی و دفاعیات این مربی را در همین راستا می خوانید:

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در هفتمین همایش فوتبال و رسانه که پنچ شنبه برگزار شد، حجت الاسلام علیپور مشاور فرهنگی سازمان لیگ حرفه‌یی فوتبال و فیروز کریمی سرمربی داماش گیلان به مناظره پرداختند. 

علیپور: از ابتدای فصل هشتم منشور اخلاقی و رفتاری فوتبال ایران با هماهنگی همه‌ی باشگاه‌ها تصویب شد که در مرحله نخست 14 باشگاه موافق بودند و در مرحله دوم نیز سه باشگاه که نقد داشتند نقطه نظراتشان را به طور مکتوب و حضوری به ما ارائه دادند، بر این اساس با 17 رای موافق و یک رای مخالف منشور اخلاقی در هیات رییسه سازمان لیگ تصویب شد و مبنای کاری و قانونی پیدا کرد. آیین نامه اجرایی در ابتدای فصل طی چهار نامه به باشگاه‌ها ابلاغ شد در پایان این فصل ما به یقین رسیدیم که برخی از دوستان بدون توجه به مفاد آن و بر اساس تفاهم آن را امضا کردند.

فیروز کریمی: من به فدراسیون رفتم و به من گفتند که من جزو سه مربی که اسامی آنها به صورت اختصاری در رسانه‌ها منتشر شد نیستم و گفتند کسانی دیگر مدنظر ما بودند، من هم گفتم حتما «ف.ک » " فری کله‌پز" بوده! هر چه فکر کردم " ف. ک " دیگری پیدا نکردم. از باب اینکه در حد من نیست جواب یک روحانی جلیل‌القدر را بدهم، نمی‌خواهم بحثی کنم، اینجا آمدم تا از باب اینکه از شرایط موجود برای دفاع از خودم به عنوان "ف.ک" دفاع کنم.

علیپور: من باید از باب وظیفه از فیروز کریمی در بحث مسائل اخیر که دو موضوع با هم خلط شده دفاع کنم، یک بحث دلالی، واسطه‌گری و تبانی و موضوع پرونده‌ای است که توسط برخی از نهادها چهار یا پنج‌ماه گذشته پیگیری می‌شد و خبری که برخی سایت‌ها درج کردند در ذهن برخی اهالی ورزش و پیشکسوتان و رسانه‌ها این ذهنیت ایجاد شد که کسانی که به واسطه آیین‌نامه اجرایی منشور ممکن است زیر سوال باشند و انضباط رفتاری آنها مناسب نباشد خلط شده بود. سردار محمدی نام فیروز کریمی را صراحتا اعلام کرد، بحث سازمان لیگ این است که رفتارهای کریمی در مناظرات تلویزیونی و نوع تعاملات رفتاری مشکل دارد و از نظر بحث دلالی هیچ ارتباطی با فیروز کریمی ندارد.

کریمی: اساسنامه فدراسیون فوتبال به تایید هیات وزیران رسیده، کامل و جامع‌، قابل اجرا و منطبق با اصول و مفاد فیفا است. اساسنامه‌ای که مجددا در سازمان لیگ تصویب شده به اعتقاد من باید در مجمع به آن رسیدگی شود، ما وقتی به کمیته برگزاری مسابقات عنوان سازمان لیگ را می‌دهیم این مساله توهم ایجاد می‌کند، ما باید بدانیم سازمان لیگ همان کمیته مسابقات است که با همان نفرات قبلی اداره می‌شود که این خودش مشکل‌ساز است. اساسنامه‌ای که مجددا به امضا رسیده از نظر قانونی نفی‌کننده اساسنامه فدراسیون فوتبال است که به تایید هیات وزیران رسیده. رسیدگی به مسائلی تحت عنوان تخلفات به کمیته انضباطی فوتبال محول شده و پس از آن هم به کمیته استیناف. از نظر من منشور اخلاقی از ابعاد مختلف غلط است.

علیپور: مباحث حقوقی و قانونی منشور اخلاقی که به تصویب هیات رییسه فدراسیون فوتبال رسیده همان اساسنامه‌ای است که به تایید هیات وزیران و فیفا رسیده و اکنون به عنوان کتاب جاری محسوب می‌شود و باید اصل حاکم در تمام بخش‌های فوتبال هم‌تراز با آن باشد. این اساسنامه وظایف سازمان لیگ را تعریف کرده. اگر این مساله نبود چرا نایب رییس دوم فدراسیون باید رییس سازمان لیگ می‌شد؟ این اولین تذکر حقوقی به آقای کریمی است. جناب آقای کریمی! که خدمات زیادی به فوتبال داشتید و با این حال از نظر من گاهی به حق خود هم نرسیدید اگر سال گذشته به عنوان یکی از چهارتیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا بودید باید بدانید که کنفدراسیون آسیا تصمیم گرفت شرایط برگزاری لیگ قهرمانان آسیا را فراهم کند. آن زمان فوتبال ایران تا خواست قواعد شش‌گانه را تمکین کند قواعد ده گانه و پس از آن هم هفده‌گانه شد. یکی از اصلی‌ترین شرایط آن هم این بود که سازمان لیگ ایران باید مانند ژاپن دارای هیات مدیره، ثبت، بخش حقوقی و مالی، داوری و انضباطی مستقل باشد.

به گزارش ایسنا، مشاور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال در بخش دیگری از مناظره خود در پاسخ به این موضوع که بسیاری از مدیران عامل باشگاه‌ها به اجبار منشور اخلاقی سازمان لیگ را امضاء کردند، گفت: اگر من اطلاع داشتم که چنین مسائلی مطرح شده است زودتر از اینها این کار را می‌کردم، من رسما از یکی از شبکه‌های خبری و یا یکی از خبرگزاری‌ها به نیابت از سایر اصحاب رسانه دعوت می‌کنم که روز شنبه به فدراسیون بیایند و سوابق اعلامی باشگاه‌ها را مشاهده کنند، در بحث امضای آیین‌نامه منشور اخلاقی برای هیچ‌کس الزامی وجود نداشت. قطعا وقتی از میان 18 تیم 10 تیم توافق می‌کنند مابقی باید از این توافق تمکین کنند.

فیروز کریمی: همه‌ی کسانی که منشور اخلاقی را پیگیری کردند می‌دانند که ما چه می‌گوییم. من پیشنهاد دادم که به خیابان برویم و از صدنفر درباره منشور اخلاقی فدراسیون فوتبال سوال کنیم و بپرسیم که مفاد این آیین‌نامه چیست؟ اگر یک نفر مفاد آن را شنیده بود من بحث شما را می‌پذیرم. آیا گفتمان من در ارباب جراید خلاف منشور اخلاقی است در یکی از مصاحبه‌هایم به وضعیت نورافکن استادیوم حافظیه شیراز اشاره کردم. من گفته بودم که گوشه زمین را نمی‌بینم و اشتباه کردم که همراه خودم چراغ قوه نیاوردم. عزیز محمدی به من گفت که نباید حقیقت را در همه جا به زبان آورد، این در صورتی است که امام علی (ع) فرموده‌اند حقیقت را در همه جا بگویید ولو اینکه به نفع حریفتان باشد. آنجا که گفتم اگر گوشه‌های زمین را نمی‌بینم طبق منشور اخلاقی که مفادی روشن ندارد 30 نمره از من کم می‌شود، اگر جلوی پایم را نبینم 10 نمره و اگر اطراف خودم را نبینم حتما 3 نمره! نوع گفتمان من ممکن است به دل میلیون‌ها نفر بنشیند و به دل دو نفر هم ننشیند. برداشت من از مفاد غیر روشن منشور اخلاقی شخصی است، به نظر من با این رویه فوتبال از مفاد خودش خارج می‌شود. اگر ما تا چهارماه دیگر در این باره صحبت کنیم به نتیجه نمی‌رسیم چرا که این منشور محتوای مشخصی ندارد. از نظر من چهار عدد نحسی برای فوتبال ما حساب می‌شود. سازمان لیگ چهار بار مسابقات را به فاصله دو ، سه و چهارهفته‌ای تعطیل کرد، مسابقات لیگ چهار روز به چهار روز برگزار می‌شود، چهار تیم ما از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند، به فاصله 72 ساعت برای صباباتری و پرسپولیس بازی گذاشتند که منجر به باخت ما شد. این رویه مغایر با فیفا است، از طریق فیفا می‌توان این موضوع را پیگیری کرد، از نظر من یکسری مسائل در فوتبال ما جرم است. ما در همه زمینه‌ها صدمه خوردیم بعد می‌آییم و می‌گوییم که مدل ریش لنگری چند نمره منفی دارد!

resize-of-resize-of-p1010584-x.JPG

علیپور: بالاخره کریمی جزو مربیان حرفه‌ای است. وی به عنوان سرمربی تیم صبای قم اجازه می‌دهد که نام 40 بازیکن برای کسب مجوز حضور در مسابقات اعلام شود در حالی که یک باشگاه با ساماندهی 22 بازیکن می‌تواند برای مسابقات تیم خود را آماده کند. از طرفی لیگ قهرمانان برای اولین بار بود که برگزار می‌شد اگر همین الان به جدول AFC نگاه کنید می‌توانید فشردگی مسابقات را از اواخر بهمن تا پیش از خرداد سال آینده ببینید. تذکر کریمی در خصوص برگزاری مسابقات لیگ به فاصله چهار روز وارد است ولی ما باید به سمتی برویم که هر چهار روز یک مسابقه برگزار کنیم، این برای شماهایی است که می‌خواهید لیگ حرفه‌ای داشته باشید، اگر جدول فصلی ایران را نگاه کنید از دو ماه قبل پیش‌بینی جدول مسابقات به باشگاه‌ها ارائه شده تا نقطه نظرات خود را در این خصوص به ما اعلام کنند، متاسفانه هیچ‌کس برای ما ابلاغی نمی‌فرستد و وقتی که لیگ تعطیل می‌شود به گره می‌خوریم و می‌آیند و آن زمان از ما سوال می‌کنند که چرا شرایط به این گونه است.

ادامه مطلب

- هر چی دوست دارید فکر کنید...

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۸:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳ تیر ۱۳۸۸
تگ ها :

ک ش ت ن

صحنه های تیره ی تاریخ را هر بار،دیدگانم درنوردیده ست
با بغضی گران در اشک غلتیده ست


گرچه میخوانم:مسیحا راکسی با میخ،روی دیوار کوبیده است!
گرچه از دژخیم او بی رحم تر هم،دیده ی ناباورم دیده ست


گرچه صدها،صدهزاران آدمی را کوره های شوم انسان سوز،بلعیده ست،
باز،حتی کشتن یک مرغ،با دست بشر،درباورم آسان نگنجیده ست!


کشتن انسان به تیر وتیغ انسانی دگر؟
آه این نه آسان است!

 

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ٢:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱٠ تیر ۱۳۸۸
تگ ها :

آدم

از همان روزی که دست حضرت قابیل


گشت الوده به خون حضرت هابیل


از همان روزی که فرزندان"ادم"


زهر تلخ دشمنی درخونشان جوشید


آدمیت مرد!


گرچه "آدم"زنده بود...

- اینجا یه بلاگ شخصیه و من هرچیزی که دوست داشته باشم می نویسم.خواهشا دوستان دیگه بغضشون رو نثار "دل پاک من" نکنند.

- انتخابات تموم شده و دیگه هم دوست ندارم درباره اش حرفی بزنم.

-این شعر قشنگ فریدون مشیری که از دوست عزیزی به دستم رسید رو خیلی دوست دارم!!

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱٠:٤۳ ‎ق.ظ روز ٩ تیر ۱۳۸۸
تگ ها :

ببند دهنتو شرایطو قبول کن

و چه زیبا گفت و چه زیباتر خواند شاهین نجفی، رپ خوان برتر ایران:

...

این یعنی نقش من و تو توی زندگی سگی

رل یه جنازه که زنده اس به همین سادگی

نفس کشیدن توی متن خسته با خط کشی

آخر قصه همه اس قصه سگ کشی

...

به نقش سیاهی لشکر توی فیلم راضی باش

چشاتو ببند و فقط به فکر بازی باش

خر شو دست بکش از خودت افول کن

ببند دهنتو شرایطو قبول کن

- جالبه بدونید که فابیو جانو آریو و رینالدو دو بازیکن برزیلی و پرویی استقلال فعلا قصد برگشت به ایران رو ندارند.این دو بازیکن تمام مطالبات خودشون رو دریافت کردن اما از بس شرایط متشنج ایران رو توی ماهواره دیدن، فعلا از حضور در تهران و تمرینات تیم استقلال خودداری کردند.

- چی می شد من جای اون چوپان ایل نشینی بودم که با ۶٠ سال سن و با دلی پاک و  طینت و سیرتی نیکو، تصور می کند هاشمی رفسنجانی نخست وزیر است!از همه جا و همه کس بی خبر.هر چند که آنها هم همانند ما دغدغه حملات گرگهایی را دارند که جان و مالشان را به خطر می اندازد.

 - نامه فرزند آیت الله بهشتی به پدرش رو هم می تونید اینجا بخونید.درددل پسر با پدر با عنوان "امروز تحجر تجلی اندیشه های سبزت را بر نمی تابد".

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱۱:٥٥ ‎ق.ظ روز ۸ تیر ۱۳۸۸
تگ ها :