انتخابات انجمن اسلامی دانشگاه!!

هنوز از برگزاری آخرین انتخابات انجمن اسلامی دانشکده علوم ارتباطات و اجتماعی علامه ١۵ ماه نمی گذره که این انتخابات مجددا در سطح دانشگاه برگزار میشه.

اعضای انجمن اسلامی دانشکده علوم ارتباطات و اجتماعی پس از یکسال و اندی ماه تعطیلی و پلم بودن در انجمن قراره دوباره توی انتخابات روز  سه شنبه یعنی دو روز دیگه انتخاب بشن.

دانشجوهای ورودی ٨۵ به پایین هنوز به یاد میارن آخرین روزای خرداد دو سال پیش رو که دانشجوها برای برگزاری انتخابات انجمن اسلامی که از سوی رئیس دانشگاه غیر قانونی بود هر کاری کردن.برای رای دادن به جای در از پنجره رفتن تو،جلوی نیروهای حراست ایستادن،ضربه خوردن،در دفتر حراست رو شکستن،رئیس حراست (فتحی) رو به باد کتک گرفتن و ...هنوز صدای شکستن شیشه های انجمن تو گوش بچه هاس.هنوز صدای داد و فریاد و شعار و تحصن تو ذهن بچه ها مرور میشه.

تمام این سختی ها برای این بود که دانشجوها می خواستن اعضای خودشون رو به صورت مستقل انتخاب بکنن،زیر بار حرف زور نرن و با استقلال کامل به خط مشی خودشون ادامه بدن.یه انتخاب کاملا آزاد و با کاندیدایی که ادامه دهنده راه افراد پیش از خودشون بودن.

هر چند که بعد از اون ماجرا در انجمن رو تخته کردن و کل حرکتهای سیاسی توی یکی از دانشکده های سیاسی ایران رو به زوال گذاشت و دیگه کمتر کسی سراغ سیاست رو گرفت اما واضحه که اون تعطیلی می ارزید به این انتخاباتی که قراره دو روزه دیگه برگزار بشه.

انتخاباتی که هیچ کدوم از اعضای اون شایستگی که چه عرض کنم!!اصلا مال این حرفا نیستن.اصلا وقتی اسم کاندیدا رو می شنوین به خدا شاخ در میارین.یه چیزی می گم یه چیزی می شنوین!!یا از سر تفنن اومدن کاندید شدن یا اینکه از طرف رئیس دانشگاه مامور این کار شدن و حمایت می شن یا ننه باباهاشون بسیجی سپاهی هستن و گفتن دیگه وقتش شده مثل ننه و بابامون بشیم!!!

ارزش تعطیلی اون انجمن که به خاطر اعتقاد بچه ها تخته شد خیلی بیشتر که چه عرض کنم یه دنیا بیشتر از این بود که توی این شرایط بخوان انتخابات برگزار کنن.

حالت تهوع آوری داره این انتخابات...

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ٥:٢٥ ‎ب.ظ روز ٢٦ آبان ۱۳۸٧
تگ ها :