صدمین پست

_ بالاخره رسیدم.بالاخره بعد از بیست و یک ماه رسیدم.هرچند که یه کم دیر اما با همه ی سختی ها و دشواری بعد از بیست و یکماه حضور مستمر توی پرشین بلاگ تونستم تعداد پستهای بلاگم رو به صد برسونم!

 _ توی این مدت بوده ماههایی که شاید کمتر از سه تا پست گذاشتم و همینطور بوده ماههایی که بیشتر از هشت تا پست روی بلاگ رفته اما اون چیزی که برام اهمیت بیشتری داره تداوم این روند تا رسیدن به عدد صده و از اون مهمتر دوستای خیلی خوب که در مواقع ضروری تنهام نذاشتن.

_نمی خوام شیرینی این مهم رو با یادآوری نتایج انتخابات انتصابی تلخ کنم.چه اینکه به قول دوستان تمام بر و بچه های ریشو و پشمالو!! رو طی تشریفات خاصی به انجمن اسلامی (که از همین امروز می شه اون رو بسیج دوم نام گذاری کرد ) وارد کردن!

_ همشهری ورزشی از هفته دیگه به جای چهار صفحه میشه هشت صفحه و برای همین منظور هم از من به عنوان یه خبرنگار حق التحریر دعوت کردن.وقتی رفتم توی دفتر همشهری ورزشی با برخورد گرم و صمیمانه ی آقای "منصوریان" و "شوقی" روبه رو شدم که انگیزه ام رو برای تداوم همکاری خیلی زیاد کرد.هر چند که برای شروع کار  باید یه گزارش درباره نتایج المپیک و کمیته ی مربوطه ارائه بدم.امیدوارم بتونم...

 

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱:٤٥ ‎ب.ظ روز ٢٩ آبان ۱۳۸٧
تگ ها :