متفرقه

- هر کاری کردم تا از دست سرما خوردگی فرار کنم نشد که نشد.حتی قرص و شربت دکتر هم تا حالا جواب نداده.حرفی هم از پنیسیلین نزنین که من از بچگی تا حالا با این موجود تزریقی برخوردی نداشتم آخه مامانم میگه که اگر بزنم فلج میشم!

- فکر کنم سخت ترین امتحانای این ترمم شامل نظریه های جامعه شناسی با دکتر عباللهی و نقد و تفسیر مقاله دکتر فرقانی و شاید هم تاریخ روزنامه و اندیشه های سیاسی در قرن ٢٠به اضافه تکنولوژی های چاپ و نشر باشه!!!

- هر کاری می کنم تا بعضی از دوستان کمتر گله مند باشن از دستم انگار نمیشه که نمیشه! گویا هر چی محافظه کاری بالا میره ناراحتی ها هم بیشتر میشه....

- طرح جلوگیری از سیگار کشیدن بچه های دانشگاه هم که تاحالا هیچگونه نتیجه ای نداشته.علتش رو نمی دونم اما از بوی تلخ سیگار که گلوم رو دچار دست انداز می کنه و مثل پتک توی سر می خوره متنفرم.

- کار عملی روش تحقیق هم که هنوز که هنوزه تحویل ندادیم.نمی دونم آخرش چی میشه.مطمئنا در افتادن با یه استاد پیرزن و لجباز و کمی تا حدی فمینیست نتایج خوشایندی نداره!!

- درباره غزه هم حرفی واسه گفتن ندارم جز اینکه حالم داره از این تلویزیون لعنتی با برنامه ها و اخباری که مثل مسلسل به سمتمون شلیک می کنن به هم می خوره. جالب اینه که مردم هم انگار نه انگار...

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ٩:۳٠ ‎ق.ظ روز ۱٦ دی ۱۳۸٧
تگ ها :