بازم تمرین استقلال

بازم فوتبال،بازم ورزشگاه،بازم تمرین استقلال،بازم استقلالی،بازم پیراهن های آبی،بازم خبرنگاری...!!دیروز بعد از یک وقفه چند ماهه بازم رفتم تمرین استقلال.البته این بار نه به عنوان خبرنگار ایسنا که به عنوان خبرنگار...

 دیروز پس از دیدن قلعه نوعی سر تمرین همون حسی بهم دست داد که سال گذشته برای اولین بار علی دایی رو دیده بودم.سنگین و با ابهت و کاربلد و .... البته ماشین بنزشون هم شبیه به هم بود!!

اون چیزی که بیشتر از همه توی تمرین دیروز استقلال برام ارزش داشت، دیدن و روبوسی با بیژن کوشکی مدافع استقلال و دوست صمیمی ام بود.نزدیک یه سال بود ندیده بودمش.خیلی خوشحال شدم و اون هم خوشحال و البته گله مند که یه دفه کجا گذاشتی رفتی؟!

از اینکه دوباره  مجبورم سر تمرین استقلال با چند تا خبرنگار موذی و شاید هم خود شیرین کار کنم واقعا ناراحتم.همون خبرنگارای سال گذشته هنوز هم بالای سر استقلال موندن.

ابرام چرخی(همون آدم یه کم از مخ معیوب) شاید دست نخورده ترین فردیه که کنار تیم استقلاله.می خواد مربی صمد مرفاوی باشه یا حجازی یا کریمی یا قلعه نوعی.با این که خل وضعه اما همه دوسش دارن.برای همین با تغییر هر مربی اون دست از سر استقلال بر نمیداره.

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ٩:٢۳ ‎ق.ظ روز ۸ بهمن ۱۳۸٧
تگ ها :