تشییع جنازه صفر ایرانپاک

اینکه می فهمی باید روز جمعه صبح زود بیدار بشی و بری تشییع جنازه ناراحت کننده است.حالا اون شخصی که فوت کرده هر چقدر هم که بزرگ باشه.حتی اگر تشییع جنازه صفر ایرانپاک بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی باشه.

اصلا رفتن به تشییع جنازه خود به خود ناراحت کننده هست دیگه چه برسه به اینکه این مراسم صبح روز جمعه هم باشه و تو هم حسابی خوابت بیاد! اما یه دفه تمام تصوراتت با رفتن به مراسم عوض میشه.         

وقتی حمید استیلی، حبیب کاشانی، علی پروین، امیر عابدینی، درخشان، فرکی، صفایی فراهانی، قلعه نوعی، کلانی، قلیچ، گل محمدی، خوردبین، کفاشیان، انصاری فرد، حجازی، طالبی و کلی آدم گنده های فوتبال  رو در آغوش هم می بینی کلی زیر و رو میشی.

به عنوان کسی که توی این مراسم بودم می گم که همه به همه چیز فکر می کردن الا تشییع جنازه!! بزرگانی که بعد از مدتها همدیگه رو دیده بودن، جلوی دوربین ها لبخند می زدن و بگو مگو می کردن.

اما فکر کنم دور و بر علی پروین و امیر قلعه نوعی شلوغ تر از بقیه بود.جالبتر از همه احوالپرسی استیلی و کاشانی با قلعه نوعی بود.کاشانی با آغوش باز به استقبال قلعه نوعی رفت و بیش از ١٠ دقیقه باهاش صحبت کردن.

قلعه نوعی وقتی استیلی رو با موهایی دید که رنگ مصنوعی خورده، رو به کاشانی کرد و گفت: حاج آقا به حمید بگین از این رنگایی که ما به موهامون می زنیم بزنن و از رنگای شیمیایی و مصنوعی استفاده نکنن که بعدش همه زدن زیر خنده.

البته کاشانی سراغ تیم استقلال رو قلعه نوعی هم گرفت.وقتی کاشانی از قلعه نوعی درباره رینالدو بازیکن پرویی استقلال پرسید، قلعه نوعی گفت: به خاطر کشیدگی عضلات نمی تونه فعلا بازی کنه اما خیل بازیکنه خوبیه و شوت های وحشتناکی می زنه!! به طوری که کلی قوس بر می داره و دروازه بان هم نمی تونه ببینه. ضربات کاشته اش از جان واریو هم بهتره!

این مراسم با کلی حاشیه ساعت ١٠:٣٠ پایان یافت تا جنازه ایرانپاک در روزی که تمام بزرگان در حال خوش و بش با هم بودن و به این مرحوم فکر نمی کردن، ساعت ١٧ امروز به فرودگاه منتقل بشه تا روز یکشنبه در اهواز به خاک سپرده شود.

پ.ن:

- یعنی بازیکنای فعلی تیم های فوتبال این همه بی معرفت میشن؟!هیچ کدوم از بازیکنای جوون توی این مراسم نبودن.اونوقت ادعای الگو قرار دادن این بازیکنا رو هم می کنن!!

- دوباره با حجازی بعد از یکسال حرف زدم.هر چی دورتر از استقلال باشه خوش اخلاق تره! 

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱٢:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۸ بهمن ۱۳۸٧
تگ ها :