سرمربی سابق تیم ملی

امروز سرمربی سابق تیم ملی مهمون ما بود و به دعوت یکی از بچه ها اومده بود خبرگزاری.

هیچ نشونه ای از کبر و غرور در اون دیده نمیشد.اصلا انگار نه انگار که چندین سال توی آمریکا زندگی کرده و چند وقت سرمربی تیم ملی، تیم سوریه و مالزی بوده.خیلی خیلی ساده و خاکی بود.

باهاش دست که دادم تصور نمی کردم این همون مربی باشه که تیم ما رو توی جام جهانی فرانسه هدایت و  بازیکنای بزرگی با اون کار کرده باشن.خیلی ساده و خونسرد هم به سئوالامون جواب داد.از تیم ملی گرفته تا پرسپولیس و تمام حاشیه های تیم ملی.

یه چیزایی از این فوتبال می گفت که نگو و نپرس.مثلا می گفت سر مربی یکی از تیم های برتر ایران با سفارش یکی از مداح های حکومتی انتخاب شده!! از بی ادبی بعضی از بازیکنای جام جهانی می گفت که با شورت ورزشی اومده بود توی یکی از سخنرانی ها و پاهاش رو روی هم انداخته بود.

از مبلغ کلان قرارداد بعضی ها می گفت.می گفت بعضی ها وقتی از کلن برگشتن ٨٠٠ میلیون یورو پول گرفتن و حالا ادعای سادگی هم می کنن.

می گفت عابدزاده یه بار توی اردوی تیم ملی اومد بهم گفت: تو رو خدا من رو جلو بچه ها بزنین تا بچه ها یه کم به خودشون بیان.یکی باید باشه که توی سر ما بزنه. که من هم در جوابش گفتم احمد تو زن و بچه داری!این چه حرفیه که میزنی؟

می گفت سرمربی حال و حاضر پیروزی به چه درجه خواری رسیده.میگفت همین سرمربی توی تیم ملی ساک علی دایی رو جابجا می کرد.

- احسان قائم مقامی هم مهمان امروز خبرگزاری بود.می گفت توی ٧ روز چهار کیلو وزن کم کرده.بعد از بازی با کارپوف!

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱٩ بهمن ۱۳۸٧
تگ ها :