دانشگاه و البته ورزش

هی هرچی می خوام ورزشی ننویسم نمیشه.ولی تا اونجایی که بتونم ساده و روون می نویسم تا از بلاگ "همه موضوعی" من دلزده نشین!! البته قبلش از دانشگاه و دو استاد بزرگوارش می گم:

- من همیشه گفتم و می گم توی دانشگاه علامه طباطبایی، دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات و رشته ارتباطات استاد رو دست دکتر مختاریان نیومده.باور کنین چنین استادایی هر ١٠٠ سال یه بار پیدا می شن.

- خوشحالم از اینکه علاوه بر دکتر مختاریان، با دکتر پیران درس جامعه شناسی شهری رو برداشتم.البته به صورت اختیاری.بعد از دکتر مختاریان، دکتر پیران بزرگترین استادیه که تاحالا دیدم.

- درس تربیت بدنی دو رو هم این ترم دارم.دیروز که برای اولین بار سر این درس حضور یافتیم با توپ والیبال فوتبال بازی کردیم.البته به درخواست خود استاد.وقتی ازشون خواستیم که توپ فوتبال بهمون بدن، با کمال اعتماد به نفس گفت: توپ فوتبال نداریم!یه دونه توپ داشتیم که انگار اون رو هم بردن!! می بینید به همین سادگی.بزرگترین دانشگاه علوم انسانی خاورمیانه توپ فوتبال نداره...اونوقت چه انتظاراتی دارن از ورزش دانشجویی! همه فیلم شدیم.همه ی ما رو دارن بازی می دن...

- هادی طباطبایی مربی دروازه بان های تیم ملی امید ایران شد.این اتفاق دیروز در حالی رخ داد که من دانشگاه بودم و خبرش رو نتونستم به خبرگزاری بدم.درحالی که چند روز مرتب زنگش می زدم و پیگیر اخبارش بودم.الان (ساعت ٨:٣٠ صبح روز سه شنبه) وقتی از خواب بیدارش کردم تا باهاش صحبت کنم بنده خدا با صدای خواب آلود و ملتمسانه خواست که ساعت ١٠ زنگش بزنم!!

- از قرار معلوم فرهاد مجیدی هم راه روحیه دادن به تیم استقلال رو خوب یاد گرفته.چند روز پیش که درباره بازی با ذوب آهن باهاش مصاحبه می کردیم می گفت :"هر کسی که فکر می کنه استقلال قهرمان نمیشه و این بازی رو نمی بره مریضه و حتما باید بره دکتر".بنده خدا نمی دونم چند روز روی این جمله فکر کرده بود تا بتونه برای روحیه دادن به استقلالی ها  تیتر یک روزنامه هاش کنه!!

پ.ن:

تا یادم نرفته بگم که امروز کارگردان و دست اندرکاران فیلم یوزارسیف مهمون خبرگزاری بودن.در حالی که همه دنبال یوسف و زلیخا می گشتن،‌اعلام شد این دو عاشق نیومدن!! کارگردان گفت یوزارسیف دو هفته دیگه می ره خواستگاری زلیخا پس فقط دو هفته دیگه صبر کنید!!

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۸:٤٠ ‎ق.ظ روز ۱۳ اسفند ۱۳۸٧
تگ ها :