تعویض اشتباه قلعه نویی

بدون شک خیلی از شما مثل من بازی دیشب استقلال مقابل الاتحاد رو دیدید.بازی که توی اون استقلال فرصت های زیادی نداشت و یه بازی تقریبا دفاعی رو از خودش به نمایش گذاشت.

هر چند که تونست گل برتری رو هم بزنه اما در عرض ۵ دقیقه چنان بلایی بر سر استقلال اومد که هیچ وقت هیچ استقلالی فراموشش نمی کنه.

به نظر من (کسی که تقریبا هر روز سر تمرین استقلال میره) امیر قلعه نویی مقصر اول و آخر این شکست محسوب میشه.قلعه نویی کلید شکست استقلال رو درست زمانی فشار داد که قبل از گل اول تیمش، مجتبی جباری رو از زمین بیرون کشید و آرش برهانی رو به زمین فرستاد.درست زمانی که فرهاد مجیدی کار زیادی رو برای تیمش انجام نمی داد.

قلعه نویی با این کارش وسط زمین رو خالی و بازیسازی و حفظ توپ تیم رو  (کاری که به خوبی توسط جباری انجام میشه) کاملا نابود کرد.چیزی که درست بعد از گل به اون احتیاج داشت.

قلعه نویی در بازی دیشب نشون داد که هنوز تا چه حد احساسیه و با استرس و برنامه های اشتباهش  تیم رو با دست خودش شکست می ده.

- حرکت جباری بعد از تعویض خیلی خیلی زشت بود.جباری و امیر قلعه یه مدته که حسابی تو کاسه هم می ذارن. پس اگر جباری تا یه مدت دیگه از استقلال جدا شد زیاد تعجب نکنید!

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱:٠٩ ‎ب.ظ روز ٢٢ اسفند ۱۳۸٧
تگ ها :