بغض مردم با سه میلیون پیامک ترکید!!

نفرت از آقای گل جهان رکورد پیامک ایران را شکست!

ساعت 2 صبح روز سیزده فروردین را نشان می دهد. بسیاری از مردم با چشمانی خواب آلود پای برنامه انتقادی نود نشسته اند و همچنان شاهد بالا رفتن آمار پیامک برنامه هستند.بسیاری از این مردم همان کسانی هستند که چند روز قبل علیه علی دایی شعار هایی داده و خواستار برکناری وی از تیم ملی شده بودند.

آخرین رقم پیامک برنامه نشان دهنده عدد سه میلیون است.هر چند که مقداری از این پیامک ها قابل قبول نبوده و از تعداد قابل قبول هم 35 درصد مربوط به گزینه های بازیکنان و فدراسیون فوتبال است اما، بالغ بر 60 درصد پیامک ها علی دایی را مقصر اصلی نتایج اخیر تیم ملی می دانست.

این تعداد پیامک علاوه بر شکستن رکورد پیامک یک برنامه تلویزیونی زنده که اتفاق پیش از این در اختیار همین برنامه نود بود، نشان می دهد که مردم تا چه اندازه پیگیر قضایایی از قبیل فوتبال بوده و دل مردم از این بابت خون است.

هر چند که 70 درصد همین مردم بودند که درست اسفند سال 86 سرمربیگری علی دایی در تیم ملی حمایت کردند اما اخلاق غرور آمیز و برخوردهای پرخاشگرانه با اطرافیان در کنار عملکرد ضعیف تیم ملی باعث شد تا بغض مردم در یک برنامه زنده آن هم با ارسال 3 میلیون پیامک بترکد.مردمی که پیش از این جرئت انتقاد صریح از سرمربی تیم ملی را نداشتند و در برابر کوچکترین انتقاد، با بزرگترین پرخاشگری ها مواجه می شدند.

برنامه نود را می توان بهترین عرصه ای دانست که مردم در پناه آن به سادگی می توانند بدون آنکه دیده شوند حرف و نظر خود را به گوش مسئولان برسانند و از گزند اتهامات نیز مبری باشند.

علاوه بر این، باید پخش غیر منتظره برنامه نود در یک روز تعطیل و غیر تخصصی و در مسافرت بودن بسیاری از مردم را از عواملی دانست که مانع "بازی بالارفتن" پیامک این برنامه دانست.بدون شک اگر این برنامه در "روز خودش" پخش می شد می توانستیم شاهد آماری به مراتب بالاتر از این باشیم.

پ.ن:

- یه حسی بهم می گه که علی دایی بعد این افتضاح دوباره در آینده ای نه چندان دور به فوتبال ایران بر می گرده.اون هم در قامت یه مربی بسیار موفق و همین مردمی که به اون رای منفی دادن دوباره در سالهای آینده از سرمربیگیری علی دایی در تیم ملی حمایت می کنن.

- ساعت 11 روز 13 فروردین هم رد شده و ما هنوز هم برناممون مشخص نیست!!

- نمی دونم فردا چطور برگردم تهران.هم اتوبوسا جا ندارن و هم اتوبان کاشان - قم همچنان تعطیله!!فردا باید برم سر کار...

- دانشگاه علامه طباطبایی، دانشکده علوم اجتماعی، رشته روزنامه نگاری، رنگ نوستالوژیک سبز نیمکت ها، بوی چایی ۵٠ تومانی، ترم هشت، ١٧ واحد باقی مانده و دو ماه تا اخذ لیسانس...و در انتها جمله ای که خیلی زیاد تکرار کردم و باز هم شاید بارها و بارها تکرار کنم: چقدر ساده و زود تموم شد!

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱٠:٥٢ ‎ق.ظ روز ۱۳ فروردین ۱۳۸۸
تگ ها :