بازگشت مایلی کهن به تیم ملی بعد از 12 سال!

مربی اخراجی سال 98 باز هم مربی شد! 

سایپا،سکوی پرتاب به سوی نیمکت تیم ملی

خیلی موجز و خلاصه می نویسم و حسش نیست که عمیقا این موضوع رو مورد بررسی قرار بدم اما،نمی دونم نوشتن این مطلب رو باید از کدوم قسمت شروع کنم؟

نمی دونم از اینجا شروع کنم که مایلی کهن باز هم پوز علی دایی رو به خاک مالید، از اینجا که مایلی کهن همون مربی است که به خاطر نتایج ضعیف در مقدماتی جام جهانی 98 از تیم ملی اخراج شد، از اینجا که تیم سایپا به مدیر عاملی مهرداد بذرپاش(مدیرعامل شرکت) نقش یه سکوی پرتاب رو برای مربیانش بازی می کنه، از اینجا که مایلی کهن بعد از ١٢ سال دوباره سرمربی تیم ملی شده و ...

- محمد مایلی کهن از جمله کسانی قلمداد میشه که بعد از درگیری و جر و بحث با علی دایی به خوبی تونست آقای گل جهان رو ساکت سرجاش بشونه! اولین نمونه اش انتخاب مایلی کهن به عنوان سرمربی تیم سایپا بعد از علی دایی و دومیش هم انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی بعد از اخراج دایی!درست 9 روز بعد از اخراج دایی مایلی کهن به جای وی روی نیمکت تیم ملی نشست.

- در اینکه محمد مایلی کهن باز هم با لابی و رابطه انتخاب شده هیچ شکی نیست.مایلی کهن بدون شک از دار و دسته رئیس سازمان و رئیس فدراسیون بوده و همونطور که توی پست قبلی ام هم تاکید کردم انتخاب این مربی بعد از اخراج دایی به سرعت صورت گرفته بود.درست در فاصله همین یک هفته تنها و تنها مردم رو بازی داده بودن.

- مایلی کهن همان مربی است که در مقدماتی جام جهانی 98 فرانسه به دلیل نتایج نامطلوب از تیم ملی اخراج شد.حالا این شانس رو داره که با سه بازی و سه پیروزی تیم ملی را با جام جهانی ببرد.

- بدون شک حضور مهرداد بذرپاش به عنوان مدیرعامل شرکت سایپا را می توان یکی از مخرب ترین عملکرد های دولت در ورزش قلمداد کرد.از وقتی که بذرپاش مدیرعامل سایپا شده، این تیم به عنوان یک سکوی پرتاب برای کسانی است که در این تیم مربیگری می کنن.دلیلش هم که کاملا واضحه و اون هم چیزی نیست جز دخالت سیاست در ورزش!

پ.ن:

- اصلا دیگه حال نمی کنم ورزشی بنویسم.دوس دارم همون فضای صمیمی توی بلاگم به راه باشه اما واقعا حق بدین.اخراج دایی و انتخاب سرمربی جدید تیم ملی چیزی نیست که به سادگی از کنارش رد شد...

- دکتر پیران دیروز نیومد سر کلاس.کلی حالم گرفته شد.دوست ندارم حتی یه جلسه از این کلاس رو از دست بدم...

- شدم عین این معتادایی که در حال ترک هستن.تمام بدنم درد می کنه، خوابم میاد.دهن دره می کنم در حد لیگ برتر انگلیس!! هوای بهاری بدجور خواب آوره.     خوابم میاد!!

 

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۸:٤٥ ‎ق.ظ روز ۱۸ فروردین ۱۳۸۸
تگ ها :