حاشیه ها همچنان قربانی می گیرد

قلعه نویی قربانی می شود؟!

استاد حاشیه سازی در باتلاق حاشیه

ماجرا خیلی ساده است.اگر چند پازل را کنار هم بچنینم بدون شک به نتیجه ای غیر از این نخواهیم رسید.

- استقلال در هفته های پایانی مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر است.این تیم در صورتی که سه بازی خود را پیروز شود قهرمان لیگ برتر می شود.

- امیر قلعه نویی همچنان در نظر بسیاری از هوادارن و حتی بازیکنان سابق استقلال چهره منفوری است و دیدن قهرمانی این مربی قابل تحمل نیست.

- امیر قلعه نویی در گذشته اشتباهات زیادی را مرتکب شده است و کارهای کثیف زیادی انجام داده است که یکی از کوچکترین های آن به زمانی بر می گردد که سرمربی تیم استقلال اهواز بود و در آن زمان با بازیکنان استقلال تهران برای باقی ماندن در لیگ تبانی کرد.

- قلعه نویی خود یکی از مربیانی است که به جز مربی گری استاد ایجاد حاشیه برای دیگران است اما این بار خودش در دام حاشیه ای افتاده است که زمانی برای دیگران ایجاد می کرد.

- بدون شک افرادی همانند جواد زرینچه و کسانی که بحث تبانی امیر قلعه نویی را مطرح کرده اند می دانستند که استقلال روزی در این جایگاه قرار می گیرد و به همین دلیل تمام افشاگری هایشان را به این روزها موکول کردند.

- استقلال اکنون در آستانه قهرمانی است اما استاد حاشیه خودش توی لجن حاشیه گرفتار شده است.جایی که حتی حاضر است قسم بخورد که حرفهای زرینچه دروغ است.تقصیر قلعه نویی و زرینچه و امثال اینها نیست. فوتبال ما لجن است!

- استقلال هم اکنون در حالی در آستانه قهرمانی قرار دارد که حاشیه دور و بر این تیم را گرفته است.درست همانند حواشی پایان فصل گذشته برای پرسپولیس و دو فصل قبل و سه فصل قبل و چهار فصل قبل و ... اصلا زمانی که فوتبال در ایران پا به عرصه گذاشت.

پ.ن:

- اصلا دوس ندارم خواب دیشبم تعبیر بشه یا خدایی نکرده واقعیت داشته باشه!

- دلم برای بابابزرگم می سوزه...

- تقصیر خودم نیست خب، خوابم میاد!

 

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱۱:٠٦ ‎ق.ظ روز ٢٢ فروردین ۱۳۸۸
تگ ها :