اولین برف جدی 88 در فروردین ماه بارید

لباسهای گرم کجاست؟!

خدا هنوز هم ما را دوست دارد

بدون شک همه مردم تهران وقتی امروز صبح از خواب بیدار شدند با یه صحنه غیر قابل پیش بینی مواجه شدند.زمین تا حدودی سفید پوش شده بود و همچنان بر شدت بارش برف اضافه می شد.

به قول عادل فردوسی پور شاید خوشبین ترین مردم هم فکر نمی کردن در 25 فروردین ماه برف بباره.درسته که اوایل فررودین هم یه نم نمک برفی زد اما بارش برف امروز را می توان اولین برف جدی سال 1388 تلقی کرد.

 نمی دونم در چند سال اخیر در فروردین ماه برف نیومده اما تا اونجایی که سن من قد میده، حداقل باید یه ده سالی باشه.

احتمالا خدا برخلاف سال کم آب و خشک گذشته امسال یه کم دلش به رحم اومده و گفته یه حال اساسی به این بنده هامون بدیم!!بعد از بارش شدید باران در چند روز اخیر اینبار برف بارید تا خدا نهایت لطف خودش رو به بنده هاش نشون بده.به هر حال به قولی که اصلا معروف نیست سالی که پرآب است از بهارش پیداست!!

حالا همه بعد از یه مدت طولانی، دوباره مجبور شدن برگردن سر چمدان هایشان و لباس های گرم رو دوباره بیرون بکشند تا سرما نخورن.

پ.ن:

- امروز صبح اونقد به علی دایی زنگ زدم تا آخرش گوشی رو برداشت و شروع کرد به پرخاشگری.اما گرفتن یه مصاحبه کوتاه با این مضمون که تا حالا توی انتخابات ریاست جمهوری از کسی حمایت نکردم ارزش شنیدن پرخاشگری هاش رو داشت!! خیلی خیلی خیلی پرخاشگر شده آقای گل جهان بعد از اخراج از تیم ملی...

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۸:۳۳ ‎ق.ظ روز ٢٥ فروردین ۱۳۸۸
تگ ها :