صدای سرد سکوت در آزادی

هنوز 30 درصد شانس باقی مانده

چرا استقلال به این روز افتاد؟

بدون شک نصف مردم ایران روز پنجشنبه پای شبکه دو و سه سیما نشسته بودن و بازی های هفته سی و سوم لیگ برتر ایران رو دنبال می کردن.توی تمام بازی های انجام شده، حساسیت دیدار تیم های استقلال با سایپا و ذوب آهن با ملوان به خاطر شرایط جدول بیشتر بود.

دیدار تیم های استقلال و سایپا در حالی برگزار شد، که تیم سایپا همیشه حریف قدرتمندی برای استقلال محسوب می شه.استقلال در میان بهت و حیرت دوباره در دقیقه 2+90 گل تساوی رو دریافت کرد تا با پیروزی ذوب آهن کار آبی پوشان برای قهرمانی بسیار دشوار بشه.

ورزشگاه آزادی در روز پنجشنبه چند فریم متفاوت رو به خودش دید:

تشویق.... پرخاش و فحاشی..... فریاد شادی..... سکوت..... و بازهم فحاشی

بعد از گل تساوی سایپا بود که صدای سرد سکوت در ورزشگاه آزادی گلوی همه رو پاره کرد.هر چند که امیر قلعه نویی در کنفرانس خبری تاکید کرد که هنوز 30 درصد شانس باقی مونده برای قهرمانی، اما تصور قهرمانی استقلال خیلی سخته و تنها و تنها این سرنوشت در دستان شاگردان مجید جلالی است.

تا حالا امیر قلعه نویی رو اینطوری ندیده بودم.واقعا عکس العمل هاش توی بازی با سایپا دیدنی بود.جالب اینکه از اول تا آخر کنار زمین ایستاده بود.حتی وقتی صمد مرفاوی می خواست بلند بشه و بیاد کنار زمین، از این کار جلوگیری کرد.

جدا از تمام این مسائل، الان در حال تدوین یه گزارش هستم تا بعد از پایان آخرین هفته لیگ و مشخص شدن قهرمان، اون رو در اختیار خبرگزاری قرار بدم.مضمون موضوعش هم علل و عوامل ناکامی استقلال و نوسانات این تیم در این فصل است.

پ.ن:

- تا حالا دو تا از خبرام به عنوان خبرای برتر خبرگزاری انتخاب شده.نکته جالب توجه اینکه هر دوتای این خبرا،‌روز سه شنبه روی سایت رفته...

- امروز واعظ آشتیانی مهمون خبرگزاری ما بود و گفته هاش سرشار از دروغ و تکذیب کلیه شایعاتی که صد در صد قوت داره!!

- این رو باور کنین.می گن واعظ آشتیانی چندهفته پیش با سیاوش اکبرپور و حسین کاظمی صحبت کرده که اگر توی این چند تا بازی بد بازی کنین و امیر قلعه نویی رو زمین بزنین، فصل بعد با من خواهید بود. امیر قلعه نویی هم که این موضوع رو فهمیده به شدت داغ کرده و انگار دیروز هم توی بیمارستان بوده. یه کم دقت به بازی چند هفته اخیر این دو بازیکن می تونه مهر تاییدی باشه به این خبر! 

- دلم می خواد... شما دلتون چی می خواد؟

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ٩:٠٢ ‎ق.ظ روز ٢٩ فروردین ۱۳۸۸
تگ ها :