بیانیه تند مایلی کهن علیه قلعه نویی

این بار نوبت قلعه نویی شد

 این گروهبان قندلی!!

نمی دونم این بیانیه رو کی می خونین اما دقایقی از انتشار اون نگذشته.در حالی که حاجی مایلی در جواب امیر قلعه نویی قاط زده ،توی یه بیانیه اون رو اعلام کرد:

محمد مایلی کهن، سرمربی سایپا و تیم ملی در واکنش به اظهارات امیر قلعه نویی و باشگاه استقلال بیانیه ای را به شرح زیر منتشر کرد:

 
بسمه‌تعالی

 
مردم عزیز، قهرمان و دوست داشتنی ایران سربلند و همیشه جاوید. این روزها پس از بازی شرافتمندانه ای که تیم سایپا با جوانان برومند و شایسته اش برابر رقیب خود انجام داد و به اذعان همه؛ تیم سایپا صرفا به ارائه یک بازی با برنامه، کاملا جوانمردانه و پاک پرداخت؛ اما متاسفانه هم به هنگام مسابقه و هم طی روزهای اخیر مورد هجوم ناجوانمردانه ترین الفاظ در میدان مسابقه و بیرون از آنکه تنها از شعبان بی‌مخ‌ها و نوچه هایشان بر می‌آید؛ پرداختند و درصدد آن هستند که ضعف‌های فنی خود را به این و آن نسبت بدهند و هر آنچه که خود و نوچه هایشان لایق آن هستند با سیاه نمایی هر چه تمام‌تر به این و آن نسبت داده، تا شاید بتوانند ضعف های فنی خود را به نوعی از چشم این و آن پنهان و لاپوشانی کنند.


لذا به همین منظور به این آقایان کوتوله و عوام فریب (کل یوم) که حتی فاقد مدرک تحصیلی برای گروهبان قندلی شدن هستند اما لقب ژنرال را یدک می‌کشند می‌گویم که از گل دقیقه 90 سایپا و پیامی که آن گل به پهنای ایران عزیز اسلامی داشته؛ پند گرفته و هر چه سریعتر دست از نوچه بازی و نوچه پروری برداشته از کارهای ناثواب و عوام فریبی دست بردارند.


بدیهی است هیچ دستی برتر و بالاتر از دست خداوند عزوجل نیست و اوست که اگر بخواهد کسی را خوار نماید، خوار و اگر کسی را عزیز بداند عزیز خواهد کرد. این مطلب شامل حال گنده باقالی‌هایی که به عنوان نوچه در کنار این آدم کوتوله هستند نیز می‌شود.

پ.ن:

- معلوم نیست این حاشیه های لجنی کی می خواد دست از سر فوتبال ایران برداره.آهای برانکو ایوانکوویچ کجایی که یادت بخیر.آهای صفایی فراهانی و محمد دادکان کجایید که یادتون بخیر.

- خدایا اینجا چه خبره؟!یکی ما رو از این لمپنیسم های عوضی لجنی نجات بده!!

- این فوتبال مریضه.این فوتبال عفونی شده.این فوتبال سرطان داره اونم از نوع سرطان پروستات!!

- دوس دارم داد بزنم آهای مردم جهان، آهای اونطرف آبی ها، آهااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای ببینید توی مملکت ما چه خبره؟ببینید چطوری فوتبالی رو که همه دلشون براش می سوزه دارن به گند می کشن؟ آهای ببینید این ادبیات سرمربی تیم ملی فوتبال ایرانه.می تونین درک کنین؟؟ما می خواهیم با این سرمربی بیاییم جام جهانی!!!

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱٢:٢٩ ‎ب.ظ روز ۳٠ فروردین ۱۳۸۸
تگ ها :