به جای هفته به ما امکانات بدهید!!

به بهانه هفته ای که یک هفته زودتر برگزار شد!!

بگویید خانه دانشجویی نه خوابگاه!

هفته خوابگاه های دانشجویی هم آغاز شد.هفته ای که با نام گذاری آن تا حدودی در صدد آن هستند تا دانشجویان بدبخت را دلداری داده و به این بیچارگان (که خودمم جزئشون هستم) بگویند که ما هم به یاد شما هستیم.در  هفته ای که به نام خوابگاه ها نام گذاری شده است، علیرغم اینکه نشانی از رسیدگی به دانشجویان وجود ندارد که شاید عادی تر از روزهای گذشته سپری شود.

 البته نکته قابل توجه در برگزاری این هفته در سال جاری این است که به علت مقارن شدن هفته خوابگاه ها با ایام فاطمیه، امسال هفته خوابگاه ها10 روز زودتر و از 11 تا 17 اردیبهشت ماه برگزار می شود.از اینجا می توان فهمید که چقدر هفته خوابگاه ها اهمیت دارد که پس و پیش کردن زمان آن بدون هیچ گونه خللی انجام می شود.

آخه یه نفر نیست به اینا بگه مگه دانشجویان توی این هفته خوابگاه ها چه غلطی می کنن که به این مناسبت یه هفته زودتر برگزار میشه؟!مگه نه اینه که دانشجویان توی این هفته غمگین تر از همیشه سر خود را در اتاقک های کوچک و کثیف خود فروتر می کنند و در بی امکاناتی این خوابگاه ها می سوزند؟

مهمترین اقدامات این رئیس روسا در هفته خوابگاه ها به شرح زیر است:

دیدار رئیس منفور دانشگاه از دانشجویان خوبگاه ها،‌ دادن میوه و ساندیس و کوفت و زهر مار در کنار غذاهای این هفته، چسبوندن تعداد زیادی از پوسترهایی با مضمون: هم اتاقی بیا در کنار هم زیستن را یاد بگیریم و کلی درد و مرض دیگه و برگزاری یکی دو تا جشن مسخره!! تغییر نام خوابگاه به خانه دانشجویی هم که دیگه در نوع خودش یکی از اقدامات معجزه آسای اینان محسوب می شه!!

- آخه یکی نیست به این لعنتی های عوضی حالی کنه که بابا هفته نخواستیم.واسه ما یه سالن فوتبالی،‌ سه سانس استخری، یه سینمایی، یه اردویی یه تفریحی یه کوهی  در نظر بگیرین...

- زندگی توی خوابگاه یکی از بهترین دوران زندگی هر دانشجویی محسوب میشه اما اینا یه کاری کردن که آدم از هفت پشتش سیر بشه از زندگی توی خوابگاه.

پ.ن:

- خوابگاه سروستان دانشگاه علامه طباطبایی هم مثل تمام خوابگاه های دیگه از کمترین امکانات رفاهی محرومه.باید خوشحال باشم که ترم آخرم رو توی خوابگاه سپری می کنم...

- این عکس خودم نیستم بابا! اتاق ما خیلی تر و تمیز تر از این حرفاس.

- جا داره روز معلم رو به تمام معلما و اساتید گرامی ام ( از معلمان دبستان ولی عصر، راهنمایی شهید بهشتی، دبیرستان اما خمینی نطنز و اساتید محترم دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه)‌ تبریک بگم.دست همشون رو می بوسم...

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ٩:۳۱ ‎ق.ظ روز ۱٢ اردیبهشت ۱۳۸۸
تگ ها :