باشگاه سپاهان سر دو راهی قلعه نویی و دایی

فرهاد مجیدی تیم استقلال را برای فصل بعد می بندد

قلعه نویی فردا به امارات می رود

سرمربی مستعفی تیم فوتبال استقلال تهران برای بررسی پیشنهاد باشگاه الشباب امارات راهی فردا راهی این کشور می شود.امیر قلعه نویی بعد از استعفا (برکناری محترمانه) چند پیشنهاد داخلی و خارجی مناسب دریافت کرد.

از پیشنهادات داخلی مناسب می توان به باشگاه سپاهان، مس کرمان نام برد و از گزینه های خارجی نیز می توان از یک باشگاه ازبکستانی در کنار چند باشگاه اماراتی از جمله النصر یاد کرد.

هر چند که بنابر اخبار موثق کار امیرقلعه نویی با باشگاه سپاهان به احتمال 99 درصد تمام شده است و این دو طرف بر سر مسائل جزیی اختلاف دارند، اما در کنار وی نام علی دایی نیز بر این باشگاه سنگینی می کند.علی دایی نیز برنامه های خود را به باشگاه سپاهان تحویل داده و منتظر جواب نهایی از سوی این باشگاه اصفهانی است.

در کنار تمام این صحبت ها، عده ای مثل خودم و تعدادی از خبرنگاران معتقدیم که علی دایی سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس خواهد بود و تمام خریدهایی که این تیم در چند روز اخیر انجام داده، طبق لیستی است که دایی تحویل پرسپولیسی داده است.

علی دائی

با وجود تمام این حرف ها، باید صحبت های یکی از مربیان استقلال را جدی گرفت.این مربی در تمرین روز شنبه در کنار چند خبرنگار گفت: این فرهاد مجیدی است که در کنار واعظ آشتیانی در حال بستن تیم استقلال برای فصل آینده است.

به هر حال بازیکنی که به گفته یکی از دوستان، حدود ١٢میلیارد تومان پول نقد در حساب همراهش دارد و صاحب چند رستوران و پاساژ در امارات است باید چنین قدرتی داشته باشد.

همچنان منتظر هستیم تا تنور نقل و انتقالات داغ و داغ تر شود.

پ.ن:

- وای که کوهی از تحقیق و درس و کار روی سرم خراب شده.

- ای کاش همه استادا مثل دکتر مختاریان بودن.

- قرارداد کاری ام  رو امروز فردا می بندم اما هیچ حسی ندارم نسبت به این موضوع!

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ٢:۱۱ ‎ب.ظ روز ٢٢ اردیبهشت ۱۳۸۸
تگ ها :