بهترین مسافرت به اصفهان پایان یافت

سفری پر از حاشیه،سرشار از خاطره

مسافرت اصفهان هم با تمام خوشی ها و حاشیه هاش به پایان رسید.هر چند که  صبح خوابم برده بود و چیزی نمونده بود از پرواز جا بمونم اما بالاخره سفر یک روزه و پرفشار ما!! به پایان رسید.اعتراف می کنم این بهترین سفری بود که در چند سال اخیر به اصفهان داشتم.

به محض اقامت در هتل اصفهان، اکثر خبرنگارا توی رختخواب فرو رفتن و تا ساعت ١١ صبح حسابی خوابیدن.توی همین زمان بود که فرصت رو غنیمت دونستم و با داداشم (که از بد حادثه اصفهان زندگی می کنه) یه دوری توی شهر زدیم و آخر سر هم  با حضور در پارک کوهستان، با تلکابین قله کوه صفه رو فتح کردیم!!

 تمام سفر ما یه طرف، جایگاه ویژه شلوغ و بی نظم خبرنگارای ورزشگاه فولادشهر و جشن قهرمانی به مراتب بی نظم تر از اون طرف دیگه. بی نظمی به حدی بود که هنگام جشن قهرمانی یه چند تا باتوم ناقابل از سربازای اصفهانی نوش جان کردیم!

 نکته قابل توجه جشن قهرمانی ذوب آهن، خوشحالی بیش از حد عیسی اندوی دروازه بان سنگالی ذوب آهن بود که به طرز عجیبی خوشحالی می کرد و می رقصید و در مصاحبه با شبکه خبر ضمن تشکر از مادرش می گفت (با لهجه سنگالی - فارسی): مامان مسی‌(همون مرسی)، مامان ممنون، من این قهرمانی تقدیم می کنم به مامان که الان داره من رو از تلویزیون می بینه!!

_ حیف که نمی تونم عکسا و فیلمهایی رو که خودم با گوشیم گرفتم رو براتون بذارم.قشنگ و دیدنی!

  

پ.ن:

- این روزا بدجور دلم می گیره، خیلی زود دلگیر می شم، خیلی زود بهم برمی خوره ، خیلی راحت و زود از آدما بدم میاد، خیلی راحت به هر کسی که  ازش بدم بیاد فحش می دم، به زور می خندم و ...

- فقط یه نفر باید یک ماه وقت بذاره من رو  از شوک تموم شدن دوره لیسانس توی دانشکده علوم ارتباطات علامه در بیاره!

- نتایج ارشد اومد ... و دیگر هیچ!

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱:٢۸ ‎ب.ظ روز ۳ خرداد ۱۳۸۸
تگ ها :