انتقاد سرمربی سابق تیم ملی از صدا و سیما

مایلی کهن:

تحریف اخبار در صدا و سیما بیشتر از سایر رسانه هاست

در روزهایی که بسیاری از بزرگان از صدا و سیما به دلایل مختلف انتقاد می کنند، محمد مایلی کهن سرمربی سابق تیم ملی و کنونی سایپا نیز به نوبه خود صدا و سیما را متهم به تحریف کرد.

محمد مایلی کهن بعد از پایان بازی استقلال و سایپا ابتدا به مدت چند دقیقه به بیان بازی پرداخت و به یکباره با گفتن جملاتی گلایه آمیز از رسانه ها، آنها را تهدید کرد که در صورت تحریف مجدد حرفهایش دیگر حاضر نمی شود در کنفرانس خبری صحبت کند.

در همین حال، یکی از خبرنگاران شبکه خبر، خطاب به مایلی کهن گفت: این صحبت های شما شامل حال خبرنگاران رسانه های چاپی و نوشتاری می شود و به همین دلیل نباید خبرنگاران صدا و سیما را به این بحث وارد کرد ؛ زیرا باوجود دوربین ها و صدای ضبط شده امکان تحریف صحبت ها وجود ندارد!

مایلی کهن که از شنیدن این صحبت ناراحت شده بود، با بلند کردن صدایش تاکید کرد که اتفاقا صدا و سیما در مصاحبه هاییکه  غیر مستقیم پخش می شود با گلچین کردن صحبت ها بیشتر از سایر رسانه ها به تحریف اخبار می پردازد.

شاید محمد مایلی کهن نیز همانند بسیاری دیگر از اقشار جامعه از روند حال و حاضر صدا و سیما برای نحوه پوشش اخبار ناراحت بوده و در حد وسع خود انتقاداتش را در لفافه بیان کرد. 

پ.ن:

- دیشب رفتم ورزشگاه امروز صبح برگشتم.تجربه جالبی بود.

- دلمان بسی بس برای خانه و کاشانه به تنگ آمده است.شاید سه روز آخر هفته را برای برطرف کردن تنگی دل در کنار خانواده به سر کنیم.

- باید برم بالای درخت گردو!!

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱٢:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱٧ شهریور ۱۳۸۸
تگ ها :