آسمان خطرناک تهران!

آسمان تهران را همه به تیره و تار بودن می شناسند و به آرزوی دست نیافتنی و محال دیدن ستاره ها برای چند شب متوالی.رنگ آسمان و ستاره های تهران مدتهاست که از یاد مردم این شهر رفته است و دیگر کسی انگیزه ای برای نگاه به آن بالا ندارد. 

اما دریغ که آسمان تهران جدای از تیرگی، یکی از خطرناکترین آسمان های ایران است.این را چند ماه پیش و زمانی که سر کلاس دکتر مختاریان (فتوژورنالیست) بودیم، از زبانش شنیدم.استاد مختاریان به اشعه های بیش از حد ماورا بنفش و پارازیت های فراوان و غیر استاندارد اشاره کرد و گفت که تهران همانند یک مایکرویو است و مردم به مانند گوشتهایی داخل این مایکرویو در حال پخت و پز.

استاد مختاریان همچنین مضرات این اشعه های غیر استاندارد را گوشزد کرد ...

مقدمه و موخره بالا رو نوشتم تا بگم این روزا به صورت غیر طبیعی ضربان قلبها بالا رفته و سردردهای بی جهت، تنها و تنها چراغ قرصهای کدئین را برای مردم روشن کرده است.دمای بدنها بی جهت بالا می رود و ... و همه اینها در حالی است که این روزها خبر از استفاده مسئولان از نوعی پارازیت خطرناک شنیده می شود.

امروز مخابرات ایران دست داشتن در فرستادن پارازیت ها را رد کرد و آنرا به نهادهای دیگر نسبت داد.

پ.ن:

- شدت پارازیت های فرستاده شده به حدی است که گاهی دامن شبکه های داخلی را می گیرد!

- این خبر رو بخونید حتما!

- یک خبرنگار دیگر ورزشی به ایتالیا پناهنده شد.داره کم کم خوشم میاد از شغل خبرنگاری!!

- کم کم از خیابونای تقریبا جنوب شهر هم خوشم میاد.بوی تعفن و فاضلاب میده کوچه هاش ولی هنوز میشه توی این کوچه ها قدم زد و کمی درد دل کرد!

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ٢:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱٤ مهر ۱۳۸۸
تگ ها :