جوانان این مملکت و پیران آن مرز و بوم!

جوانان غیور و سلحشور ایران! خواهشا با دیدن عکسهای زیر افسرده نشوید!!افراد زیر نه ماسک به صورت دارند و نه جادوگرند.اینها فقط پیرمردان و زنان برخی از کشورهایی هستند که از جوانان این مرز و بوم سالم تر و سر حال ترند.

 

بازی های جهانی مسترز که در واقع المپیکی برای ورزشکاران مسن و پیشکسوت محسوب می شود با حضور بیش از 28 هزار شرکت کننده از 95 کشور برگزار می شود.

در این رویداد در رده های سنی مختلف برگزار می شود و ورزشکارانی از 24 تا 101 سال در آن شرکت دارند.

بازی های سیدنی که عمدتا در ورزشگاه هایی که میزبان المپیک 2000 سیدنی بود برگزار می شود، هفتمین دوره برگزاری این مسابقات است و از ورزشکاران حاضر در آن که در گذشته موفق به کسب مدال طلای المپیک شده اند می توان به میخائیل ایوانوف و سرگئی کوتنکو ستارگان تیم واترپولوی اتحاد جماهیر شوروی در المپیک 1980، و کنت میچل، پاروزن آمریکایی در المپیک 1964 اشاره کرد.

 پ.ن:

- از آنجا که در این کشور اتفاقات عجیب و غریب زیاد رخ می دهد، بعد از تعطیلی نمایشگاه پلیس به خاطر انجام حرکات نمایشی پلیس های زن و مرد و انتشار عکسهای این صحنه ها، ناجا ضمن تکذیب تعطیلی این نمایشگاه امروز تاکید کرد:  زن و مرد‌هایی که در آن مراسم حرکات نمایشی مشترک انجام ‌داده بودند ، به یکدیگر محرم بوده و از اعضای بسیج نیز بودند!!

- شاید نباشم یه چند روز.برای تجدید روحیه دل را به جاده می سپاریم.

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۳:۱٢ ‎ب.ظ روز ٢۱ مهر ۱۳۸۸
تگ ها :