رایانه های امام جمعه موقت تهران!!

نمی دونم به خطبه های نماز جمعه این هفته گوش دادید یا نه اما، امام جمعه موقت و جدید تهران (آقای صدیقی)، یک گاف اساسی در  اواخرخطبه ی دوم داد و عجب اینکه این اشتباه را مرتب تکرار می کرد.

صدیق در نماز جمعه این هفته در ابتدای صحبت هایش به حوادث تروریستی اخیر پرداخت و به این نکته اشاره کرد که" انتقام از یک گروهک تروریستی برای نظام اسلامی کار مشکلی نخواهد" و ...

 آقای صدیقی در اواخر خطبه دوم  صحبت از یارانه ها و لزوم هدفمند سازی یارانه ها کرد و نکته جالب و خنده دار اینجاست که  در تمام مدت، یارانه را به اشتباه رایانه تلفظ می کرد؛ نباید نگران هدفمند کردن رایانه‌ها بود، مردم در اجرای هدفمند کردن رایانه ها کمک خواهند کرد، هدفمند کردن رایانه ها نیازمند سعه صدر مردم است و ...

در انتها وقتی به صدیقی اشاره می شود که این کلمه را اشتباه به کار برده است، وی پرونده خطبه ها را ‌ با گقتن یک معذرت خواهی ساده می بندد!

نمایشگاه نوشت:

- نمایشگاه مطبوعات باز هم امروز یکشنبه با حضور علیرضا بهشتی ملتهب و شعار هواداران و مخالفان دولت بلند شد.در حالی که علیرضا بهشتی به همراه دختر و همسرش به صورت طبیعی و در سکوت از غرفه ها تماشا می کردند، عده ای از حامیان وی ابتدا گرد وی حلقه زده و چند صلوات بلند فرستادند.این اتفاف در جلوی غرفه روزنامه اعتماد رخ داد.

سپس حامیان دولت که اکثر از خبرگزاری فارس بودند، روبروی جمعیت قرار گرفته و شعار مرگ بر منافق را در مقابل شعار ... حامیان بهشتی سر دادند.تا اینجای کار بیشتر درگیری ها لفظی بود اما از اینجا به بعد علیرضا بهشتی که قصد داشت نمایشگاه را ترک کند، زیر پوشش حامیانش با هوادارن دولت برخورد کرده و این درگیری ها به داخل چند غرفه کشیده شد.

غرفه خبرگزاری ایلنا و روزنامه جمهوری اسلامی به شدت از این تنازعات سیاسی آسیب دبد.این درگیری ها از این سوی نمایشگاه به سمت ضلع غربی کشیده شد.هواداران موسوی در حال شعار به سمت غرب نمایشگاه رفته و از سوی دیگر مخالفان نیز به دنبال آنها راه افتادند.

این درگیری ها حدود ۴۵ دقیقه ادامه داشت.

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱٢:٢٤ ‎ب.ظ روز ۳ آبان ۱۳۸۸
تگ ها :