در حاشيه نويسي

دلم  می خواد بعد از گذشت یکسال از وبلاگ نویسی یه مقدار  از حاشیه ی خودم براتون بنویسم.

در حاشیه ی کار و دانشگاه و خوابگاه و ...

هر چند که شاید در بعضی موارد این حاشیه نویسی به صلاح نباشد.

۱- بعد از ظهر دیروز طبق معمول هر روز ر فتم تمرین تیم استقلال.تمرینی که در اون ناصر حجازی بسیار خوشحال بود به نظر می رسید.هرچند که با لباس شخصی در تمرینات حاضر شده بود.

۲-امیر حسین صادقی و پیروز قربانی بعد از دعوایی که توی بازی با پگاه با هم انجام داده بودند زیاد همدیگر رو تحویل نمی گرفتن و البته مدام درگیری خودشون رو تکذیب می کردن.

۳- یه نفر به اسم << ابرام چرخی>> که گفته می شه بچه محل علی منصوریان اینهاس توی تمرینات استقلال گاه گداری یه سری میزنه.این داش ابرام  ما که یه  کم مشکل داره محبوب بازیکنان و مربیان استقلال هم هست.دیروز هم طبق معمول کلی باعث خنده ی ناصر حجازی و کادر فنی شد.

۴- در حالی که مربی تیم استقلال <تویوتا کمری> داره ظاهرا یک نفر دیگه از کادر فنی  از ماشین <تویوتا کمری> خیلی خوشش اومده.چون یه بار یه نفر  سوارش کرده و کلی با این ماشین حال کرده.

۵-باید بگم که حاضر شدن در تمرینات استقلال تاکنون به قیمت غیبت خوردن در همه ی کلاس هام تموم شده(هنوز سه هفته نگذشته دو تا غیبت دارم)

۵- شب هم خسته و کوفته اومدم خوابگاه و وقتی خواستم یه دوش بگیرم فهمیدم آب سرده اما توجهی نکردم.زیر آب یخ دوش گرفتم.

۶- بعد از ۲۰ سال عمر گرفتن از خدا تازه فهمیدم که شستن ظرف چرب با آب سرد چقدر چندش آوره.این رو هم دیشب موقع ظرف شستن توی خوابگاه در ساعت ۱۲ فهمیدم!!

تا بعد...

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۸:٢٩ ‎ق.ظ روز ٢٩ مهر ۱۳۸٦
تگ ها :