حجازی بی حجازی

به دلیل مشکلاتی که توی این چند وقته برام پیش اومده نرسیدم که مطالب جدیدی رو توی وبلاگ بذارم.فقط یه چند تا حاشیه از حجازی و استقلال و ... و تمام.

ـ پس از تساوی مفتضحانه ی استقلال مقابل ابومسلم لبه ی تیغ بر کناری به گردن  ناصر حجازی نزدیک و نزدیک تر می شه به طوری که اگر شعار های اول فصل فتح اله زاده نبود همون موقع بعد از تساوی حجازی بر کنار بود.

ـ خیلی جالب بود که بعد از تساوی استقلال برابر ابومسلم حجازی مصاحبه نکرد و چیزی که حرص کلیه ی خبرنگاران رو در آورده بود فرافکنی کسی بود که همراه حجازی از رختکن بیرون اومد.این آدم .... که خودش رو هوادار معرفی کرد با خبرنگارها درگیری شدید لفظی پیدا کرد.

ـشاید خیلی از شما به فوتبال علاقه نداشته باشین اما با یکی از اعضای هیئت مدیره که مصاحبه می کردم گفت که قلعه نوعی اصلی ترین گزینه ی جایگزینیه(البته از من خواست که این موضوع رو از مصاحبه ام حذف کنم)

ـ به دلیل غیبت های زیادم این هفته رو تا حالا که دارم براتون می نویسم سر تمرین استقلال نرفتم(به خدا خیلی دوست داشتم که برم اما ای کاش که دبیر خبرگزاری هم یه ذره من رو درک می کرد)

ـ امروز صبح رفتم تمرین سایپا.تیمی که بدون حاشیه و بی سر و صدا تمرینهای خودش رو توی ورزشگاه ایران تایر انجام میده.راستی بگم که علی دایی حسابی از باختش مقابل برق ناراحت بود و کلی به بازیکنانش توپید که چرا نتیجه نگرفتن.(البته هیچ خبرنگاری رو سر تمرینات خودشون را ه نمی دن و من خودم رو با جا زنی به عنوان یکی از آشنایان آشتیانی به تمرینات رسوندم.)

ـ‌ در جواب بعضی از دوستان مبنی بر ظرف شستن من در پست قبلی ام باید بگم که من توی خونه هم هر وقت که برسم ظرف می شورم. ظرف شستن رو به خیلی از کارها از جمله جمع کردن سفره ترحیح میدم.

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ٢:٥٧ ‎ب.ظ روز ٧ آبان ۱۳۸٦
تگ ها :