امان از فیلترینگ

اصلا باورم نمیشه که الان پای کامپوتر نشستم و دارم مطلب جدید می ذارم ! آخه من تمام پست های قبلی طی دو ماه گذشته رو از طریق کامپیوتر خبرگزاری می ذاشتم اما جدیدا کلیه ی بلاگ ها فیلتر شده و حتی با فیلتر شکن هم بالا نمیاد. توی این مدت خیلی مطالب داشتم که بنویسم. خداییش داشتم می ترکیدم:


۱- بعد از ورود داداشم به دانشکده و یه هفته دنبال خوبگاه دویدن شروع می کنم. داداشم اولش یه هفته ای رو مهمون ما بود. جا داره از بچه های اتاقم تشکر کنم. بعد از گرفتن مجوز خوابگاه و روانه شدن به یکی از اتاقا یعنی ۱۱۴ برو بچه های به قول خودشون با مرام و معرفت داداشم رو از اتاق خیلی آروم و بی صدا بیرون کردند. البته داداشم دیروز یه اتاق دیگه پیدا کرد اما بدون شک کار این ... بی جواب نمی ذارم.جا داره از بی عرضگی و ترسو بودن سرپرست خوابگاه هم یادی بشه.


۲- برای بعد از عید قراره که از ایسنا بزنم بیرون. اما از شانس بد ما هنوز سر دبیر عزیزم نمی دونه. وای که اگر بفهمه من می خوام برم دیگه ... آخه توی چند وقت اخیر چندتا از خبرنگارای دیگه هم رفتن.برای همین فکر کنم به مشکل بزرگی برخورد کنیم.برای همین از مسئول انجمن ایسنا ( صادق کرمیان )‌خواستم تا یه جوری این مشکل رو حل کنه.

۳- جشن تولد امیر علی پسر خواهرم  نزدیکه و من از همین الان ورود یکسالگی اش رو به جمع خانواده تبریک می گم. هر چند که اون اوایل پذیرش اولین نوه ی خانواده سخت بود ولی الان یه پسر شیرین و شیطون و شکلات و جیگری شده که نگو و نپرس!


۴- دیروز برای اولین بار بازی لیگ دسته اول ازادگان رو رفتم و علی پروین رو هم پس از اسطوره های دیگه ملاقات کردم. آخه دیروز بازی استیل آذین و داماش بود. اواخر جذاب این بازی رو توی هیچ بازی دیگه ای ندیده بودم.


۵- جشن تولد یکسالگی وبلاگ نویسی من هم نزدیکه. هر چند که من بلاگ نویسی رو از آبان ۸۵ با عنوان تحفه نطنز شروع کردم اما خوشحالم که تونستم اون رو تا یکسال به پیش ببرم و در همین حین دوستان زیادی پیدا کنم و حتی با خیلی از اونا دوست صمیمی بشم.

 

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱٠:٢٧ ‎ق.ظ روز ۸ اسفند ۱۳۸٦
تگ ها :