خواب,آدامس,عروسی

درختا توی فصل بهار با بیدار شدنشون ما آدما رو به خواب دعوت می کنن و به نظرمن این اصلی ترین علت خواب آلودگی آدما توی فصل بهاره.
 
دوباره بعد از یه دوره ی طولانی مدت این امکان بهم دست داد تا توی دفترچه خاطرات مجازی ام شروع به نوشتن کنم. توی این مدت شروع کلاسا بعد از عید اتفاقای زیادی افتاده که مجال ذکر و حک کردنش در دل اینترنت وجود نداره.


اما اینکه دارم یه دورانی رو تجربه می کنم که پر از سراشیبی و فراز و فروده . تا حالا توی عمرم اینقدر دست انداز نداشتم طوری که خودم نمی فهمم دارم چی کار می کنم و بعد از رخ دادن ماجرا تازه می فهمم که راهی رو که رفتم چقدر اشتباه بوده با این حال بی خیال...


- راستی جالبه بدونید من دیروز سر کلاس روش تحقیق نظری دکتر جارالهی به جرم سنگین جویدن آدامس اخراج شدم!! و با قرار وثیقه دوباره سر کلاس برگشتم. با این حال از استاد هیچ وقت عذر خواهی نکردم چون تنها آنتی خواب سر کلاسای چهار ساعته تنها آدامسه و به قول امین پاریاب یکی از دوستان سر کلاسش که ....


- این هفته هم مراسم عروسی بابا بزرگمه!! چه تجربه ی با حالیه که آدم بتونه عروسیه بابابزرگش رو ببینه. بالاخره پس از فوت مامان بزرگم تلاش بستگان نتیجه داد و یه خانوم با تمام ویژگیها مورد پسند باباجی قرار گرفت.
 
- احتمالا از طرف دانشگاه و خوابگاه سروستان هم دو تا اردو در پیش داریم یکی اردبیل و دیگری کرمانشاه که یکی از یکی دیگه بهتره . امیدوارم بتونم اردوهای قبلی رو جبران کنم!

  
نویسنده : مرتضی ; ساعت ۱٠:٠٩ ‎ق.ظ روز ۱ اردیبهشت ۱۳۸٧
تگ ها :